ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 18221 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Turné Tomáše Kluse začne v Brně

0 jsk 25.10.2018

Šesté album Tomáše Kluse a Cílové skupiny Spolu je už pár týdnů na světě a nastává chvíle vychutnat si jeho koncertní provedení. Během Spolu Tour 2018 zazní v jedenácti českých městech novinky i dobře známé starší písničky. První zastávkou je příští týden 30. října brněnské Semilasso, poslední koncert je v plánu 4. prosince na Výstavišti České Budějovice.

Pro album Spolu je charakteristický princip kruhu, který se promítl i do designu bookletu a koresponduje s ním i vizuál koncertů, jehož autorem je Matyáš Vorda.

„Součástí zadání bylo co nejméně digitálního hi-tech vybavení a co nejvíce divadelně, hravě a analogově. Snažil jsem se také myslet na to, že při Tomášových koncertech jsou důležitou součástí jeho výlety mezi diváky, a tak je třeba přistupovat i k hledišti jako k jevišti. Zkrátka auditorium se vizuálně propojí s podiem a hranice mezi interpretem a divákem budou smazány i absencí veškerých zábran a plotů. Hlavním prvkem vizuálu podzimních koncertů budou lampiony. Opravdu hodně lampionů. Těšit se můžete i na loutkové divadlo. Několik kilometrů provázků a stuh, stíny i světlo,“ upřesňuje Matyáš Vorda.