ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 18511 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Turné Rybiček 48 ohroženo: Bubeník málem přišel o život

0 Redakce 17.11.2008

V pátek 14.11. zahájila pop-punková kapela Rybičky 48 své podzimní turné s názvem VEHICLE TOUR 2008 ve vyhlášeném kolínském klubu Staré lázně. Málem k tomuto vystoupení ale nedošlo. Bubeník Ondřej Štorek měl ve čtvrtek vážnou autonehodu.Proti jeho vozidlu se zpoza náklaďáku vynořil osobní automobil, kterému se muzikant snažil vyhnout a raději strhnul řízení ze silnice, kde se jeho vůz převrátil. Sám Ondra naštěstí vyvázl bez větších zranění.

Málem bylo po turné,“ říká manager kapely Martin Řehoř a dodává: „Ondra má pohmožděné rameno, ale může hrát. Auto je na odpis.“

Rybičky 48 už odehráli svůj koncert 14.11. společně s plzeňskou ska formací Tleskač a německou kapelou Green Frog Feet. S tou vystoupí i během Vánočního koncertu 21.12. v pražské Retro Musci Hall. „Green Frog Feet patří společně s Donots k tomu nejlepšímu německému punkrockovému vývoznímu materiálu. Kapelu, která je pravidelným hostem MTV Rock star a která se pohybuje v první padesátce prodejnosti desek na evropském kontinentu, lze bezesporu zařadit mezi kapely evropského formátu,“ říká Martin Řehoř.

Fanoušci Rybiček 48 se budou moci pravděpodobně těšit na společné koncerty s Green Frog Feets během příštího roku. „Kontaktoval nás tour-manažer Green Frog Feet s nabídkou vzájemné spolupráce,“ prozradil kytarista Petr Lebeda.
 


Rybičky 48 VEHICLE TOUR:

19.11. – Ostrava, Stodolní, Templ
21.11. – Valašské Klobouky, KD – vystoupí i Breakpoint, Nohow, Eyesore
22.11. – Brno, Faval – vystoupí i Lure of Senses, Breakpoint
27.11. – České Budějovice, KD Vltava – vystoupí i Tlustá Berta, Lure of Senses
05.12. – Kutná Hora, Česká 1 – vystoupí i Breakpoint
13.12. – Moravské Budějovice, Pogo bar
21.12. – Vánoční koncert, Praha, Retro Music Hall – vystoupí i Green Frog Feet