ivermectina pode dar alergia ivermectina para que sirve para piojos dosis ivermectina comprar online rs what parasites does ivermectin treat in dogs ivermectin use in covid patient ivermectina quanox comprar peru ivermectina cena
ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6244 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Trny a růže Eugenia Percossiho ovinou Bold Gallery

0 jsk 7.9.2021

Thorns N’ Roses neboli trny a růže jsou novým projektem italského konceptuálního umělce Eugenia Percossiho, který bude k vidění od 8. září v pražské Bold Gallery. Intermediální expozice zahrnující realistickou malbu, video i pichlavé intervence je existenciálním zamyšlením o kráse, iluzi, bolesti a smrti.

„Výstava nabízí jakési memento mori pro nové tisíciletí,” říká Oldřich Hejtmánek, ředitel Bold Gallery. „Eugeniova síla je v jeho vůli a schopnosti znovu se navracet k tématu života a smrti, a to způsobem podtrhujícím aktuálnost neměnných, obnovujících se otázek.”

Udržitelnost, důsledky civilizační sebedestrukce, existenciální úzkost, bolest a především smrt, jsou témata, která jsou pro autora působícího převážně v Česku každodenní realitou a umí je divákovi předložit s výjimečnou citlivostí a nezvyklou formální vynalézavostí, sdělností a pravdivostí.

„Když vidíte krásnou růži, je to nádherné, ale já už vím, jak bude vypadat za dva dny. Jako člověk, který myslí na smysl života, nemůžu ale nevidět, že i v momentě, kdy je všechno úžasné a krásné, jsou tu trny, které mi říkají, že život je boj,“ vysvětluje Eugenio Percossi.

Výstava Thorns N’ Roses, jejímž kurátorem je Radek Wohlmuth, bude v Bold Gallery v ulici U Měšťanského pivovaru v Praze přístupná od 8. září do 9. října.

Tagged with: ,

Komentáře