ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30767 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Triumfální singlový návrat Celine Dion

0 jsk 5.9.2013

Kanadská zpěvačka Celine Dion vydala nový singl Loved Me Back To Life. Jde o titulní skladbu z chystaného alba, které by mělo vyjít 5. listopadu. Bude to její desátá studiová deska v angličtině a první od alba Taking Chances , které vyšlo v roce 2007.

Skladba Loved Me Back To Life přináší dokonalé spojení hlasu, kterým si Celine Dion podmanila hudební svět, s moderní popovou produkcí, jež v současnosti vládne hitparádám. Spoluautorkou naléhavé balady, kterou Dion představila už v červenci během vystoupení v Quebecu, je Australanka Sia Furlerová, známá z hostování v hitu Titanium Davida Guetty či jako autorka textu Rihannina megahitu Diamonds. Vokální intro kanadské divy v novince připomíná právě Rihannin styl, později jsou však jakákoli srovnávání zbytečná.

Svůj návrat na popovou scénu může zpěvačka potvrdit už v nejbližších dnech. V pátek 6. září zazpívá nový singl živě v show Jimmy Kimmel Live! a o pár dní později v The Ellen DeGeneres Show (11. 9.). Obě relace patří k těm, které v případě silného vystoupení výrazně zvednou prodej singlů.

Celine Dion – Loved Me Back To Life:

Tagy: