ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 26745 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Tři velké projekty na Štěrkovna Open Music

0 jsk 19.12.2023

Štěrkovna Open Music oslaví dvacáté narozeniny projektem Symphonic Dance Music Mimořádně vystoupí také Michal Pavlíček s Unique Orchestra a Adam Plachetka s Ondřejem Havelkou a jeho Melody Makers

Symphonic Dance Music nabízí unikátní propojení světových hitů taneční hudby, Janáčkovy filharmonie Ostrava, DJ Lowy a zpěvačky Dashy. Projekt bude jedním z vrcholů připravovaného ročníku, kde od 25. do 27. července vystoupí například Ewa Farna, Divokej Bill, Rybičky 48, No Name, Wohnout, Vojta Dyk a D.Y.K. a řada dalších.

„Stejně jako letošní ročník festivalu, který byl spojený s návratem do Hlučína po dvouletém azylu mimo areál Hlučínského jezera, chceme, aby i ten jubilejní byl výjimečná kulturní a společenská událost. Proto je program festivalu plný kapel zvučných jmen. Jsem moc rád, že v něm jsou i kapely, které vystoupí na našem festivalu úplně poprvé, a to Tři sestry a J.A.R.. O účast těchto legend jsem usilovat hodně dlouho. Letos se to konečně podařilo,“ řekl jeden z dvojice pořadatelů David Moravec.