ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 21359 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Tři speciální koncerty Davida Kollera

0 Redakce 6.5.2015

Jedno z nejprodávanějších českých alb současnosti, ČeskosLOVEnsko Davida Kollera, dostane koncertní podobu. Koller chystá na jaro tři koncerty, na kterých nový materiál představí. Fanoušci, kteří dorazí v Praze do Fora Karlín (4. 6.), v Brně na hrad Špilberk (14. 6.) a v Ostrově nad Ohří do Zámecké zahrady (30. 5.), se mohou těšit kromě novinek i na průřez Kollerovou diskografií, včetně písní, které kapela neměla dlouho v playlistu. Samozřejmě dojde i na hity Lucie.

„David už s kapelou pilně zkouší a těší se, až si naživo zahraje nové písničky včetně albového singlu Gipsy Love. Ten je krátce po nasazení mezi nejhranějšími skladbami českých rádií. Kromě toho budou v koncertním playlistu připravené věci, které muzikanti dlouho nehráli naživo. V současné době chystáme i další překvapení,“ říká promotérka koncertu Hana Petřinová.

Design pódia a světla nové Kollerovy scény dostal na starost Lukáš Patzenhauer, který se podílel už na vzhledu scény během loňského comebacku Lucie. Na výrobu projekcí dohlížejí výtvarníci a programátoři z formace Black / Division. Zpěvákovi fanoušci mohou přípravy turné sledovat prostřednictvím oficiálního YouTube kanálu Davida Kollera. Postupně na něm najdou videa z kapelových zkoušek, zákulisí či příprav scény.

(Foto: Braňo Špaček)