ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6867 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Tři alba zpěvačky Robyn

0 Redakce 2.3.2010

Klasickým příkladem plnění  přísloví o kutí železa v době, kdy je patřičně žhavé, je aktuální činění švédské zpěvačky Robyn. Před pěti lety vydala debutové album Robyn a s odstupem několika měsíců je zaregistroval hudební svět, pročež stockholmská rodačka vystoupila na popové scéně mezi chtěné interpretky. Minulý týden oznámila, že v letošním roce hodlá vydat hned tři (!) nová alba.

První z nich by mělo vyjít již na jaře a skladby na něm budou prý o něco tanečnější, než byly ty na vzpomínaném debutu. Měla by mezi nima být i kompozice Don’t Fucking Tell Me What To Do, ve které se Švédka představí společně s americkým raperem Snoop Doggem. Skladbu vyprodukoval Diplo. Dalším zajímavým kouskem bude písnička Fembot, v níž minulý rok třicetiletá Robyn zpívá o tom, jak je život po třicítce těžší než byl před ní. V  None ef Dem se s Robyn představí norské duo Röyksopp.

Další letošní alba Robyn by měla vyjít v létě a v zimě s tím, že jejich emise není závislá na tom, jak se budou prodávat počiny předešlé.

JŠp