ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4850 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Trent Reznor dělá s televizí

0 Redakce 30.9.2010

Americký hudební  myslitel a progresivista Trent Reznor, který je známý především z působení v kapele Nine Inch Nails, se momentálně věnuje několika projektům najednou. Mezi nimi je i dokončování hudby k televiznímu seriálu. Jeho hudebním základem je album Nine Inch Nails Year Zero.

„Jsem tím projektem pohlcený. Když se probudím, je to to první, na co myslím. Budu šťastný, jestli se to podaří. Skvěle jsem se bavil, když jsem seděl s lidmi z HBO a představoval jsem jim své vize. Všichni jen mlčeli a přitakávali. Má ambice je dotáhnout to až do úplného konce,“ řekl Reznor před dvěma lety, kdy na projektu začal pracovat.

V současné době se věci dostávají do konečné fáze. „Jsme v etapě postprodukce,“ říká. „Nemohu vlastně nic prozradit, navíc je tu spousta fám, které se šíří velmi rychle. Prošel jsem ale velice zajímavým tvůrčím procesem, který mě povznesl.“

Reznor také napsal hudbu pro nový film Davida Finchera The Social Network a s formací How To Destroy Angels vydal stejnojmenné EP, které je již v prodeji.

Dosud poslední kolekce Nine Inch Nails se jmenuje The Slip a vyšla v červenci 2008.

JŠp