ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 26828 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Reznor a Cornell se hádají přes Twitter

0 Redakce 15.3.2009

Populární internetová služba, pomocí níž můžou lidé včetně prominentních hudebníků informovat svět o tom, co se jim právě honí hlavou, zažila jízlivou výměnu názorů mezi Trentem Reznorem z Nine Inch Nails a Chrisem Cornellem, bývalým zpěvákem Soundgarden a Audioslave. Jablkem sváru je Cornellovo nové album Scream.

Trent Reznor napsal do svého kanálu na Twitteru následující: „Znáte ten pocit, když se někdo tolik ztrapní, že se stydíte za něj? Slyšeli jste novou desku Chrise Cornella? Jesus!“ Cornell si pak pohrál s tím, že Reznoro zvolání „Jesus!“ (Kristepane!) interpretoval jako podpis a napsal mimo jiné: „Co si myslíte, že by na Twitter napsal Ježíš? ,Ten, kdož je bez viny, ať hodí kamenem?' nebo ,Neviděli jste tu Jidáše? Před chvílí tu byl.' “.

Cornellovo album vyšlo toto úterý a neodsoudil ho jen Reznora, ale i mnoho hudebních kritiků. Ti především poukazují na to, že kombinace r'n'b producenta Timbalanda a stárnoucího rockera Cornella nefunguje. Jak napsali v LA Times, je to „fascinující, ale zničující dokument o tom, kolik špatných rozhodnutí může člověk udělat během skládání a nahrávání alba“.