ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13302 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

V Třebovli se v sobotu uskuteční bejbyfestival Kefír

0 Redakce 5.9.2014

Iva Bittová, Cirk La Putyka, Jiří Schmitzer, Tata Bojs (na snímku), Kašpárek v rohlíku, Arnošt Goldflam, Dana Batulková a další domácí i zahraniční hosté v sobotu pobaví návštěvníky  prvního oficiálního ročníku rodinného bejbypankového festivalu Kefír, který se koná ve středočeské Třebovli nedaleko Prahy.

Letošní Kefír navazuje na loňský nultý ročník. Festivalový areál se otevře v 9 hodin, slavnostní zahájení se vší parádou, včetně vztyčování vlajky na náměstí svatého Kefíra, vypukne v 10.15. První část od 10 do 19 hodin (až do koncertu Kašpárka v rohlíku) kromě programu pro všechny věkové kategorie nabídne dostatek příležitostí pro vyřádění malých i větších dětí.

Pro teenagery je připravena speciální Kefír street s graffity šou, minimotorkami, jojo exhibicí, breakdance či skateboardovou šou. Večerní dění okoření několik programových novinek. Například od 20 hodin festival ovládne pekelný rej pod taktovkou britské gypsypankové partičky Buffo’s Wake, která bývá pravidelným hostem velkých anglických festivalů Glastonbury, Bestival či Secret Garden Party.

Tagy: ,