ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28453 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Tradiční půlnoční s Prohrála v kartách

0 Redakce 20.12.2010

Pro ty, kteří se po štědrovečerní  večeři chtějí odreagovat jinak, než u televize či na mších v kostelech, připravila pražská skupina Prohrála v kartách rockovou „půlnoční“. Tento svůj již tradiční speciální koncert odehraje o půlnoci  24. 12. v klubu Vagón v Praze na Národní třídě. Klub bude pro veřejnost otevřený od 22 hodin. Od 23 h. se v  předprogramu představí branické uskupení Coolová dáma, vedené bubeníkem Prohrála v kartách Matoušem K. Řeřichou. Spolu s ním vánoční koledy v neobvyklé úpravě přednesou Pacouš a Ivouš. A od půlnoci bude pódium patřit Prohrála v kartách.

„Hrát na Štědrý večer je opravdu zvláštní. Už jen ten skokový přechod od intimní pohody u vánočního stromku do narvaného klubu je velký šok. Všichni už jsou tou dobou tak nějak uvolnění, takže to jede od začátku do konce a člověk navíc potká spoustu kamarádů, kteří už to taky mají jako takovou zvláštní vánoční tradici. A člověk i tak nějak snadno vytráví po tom večerním obžerství,“ říká zpěvák a kytarista kapely Filip Horáček.

Prohrála v kartách má  na svém kontě tři alba, to poslední dvojité vydala pod názvem, KanibaLOVE v roce 2009 u vydavatelství Indies Scope.   

tz