ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5468 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Totální nasazení vyrazí na turné s kapelou Smola a Hrušky

0 jsk 4.10.2022

Slánský punkrockový kvartet Totální nasazení (na snímku) si musel, stejně jako u předchozího úspěšného Punk Rock Rádio Tour, kvůli covidu počkat dva roky na realizaci plánované česko-slovenské koncertní šňůry. Myšlenka spojit síly s žánrově odlišnou slovenskou ska, reggae hudební skupinou Smola a Hrušky vznikla totiž již v roce 2019.

Protože i v tomto případě platí, že kdo si počká, ten se dočká, lze snad už s jistotou říci, že letošní „mezinárodní“ česko-slovenské Totální hrušky Tour 2022 proběhne. Po koncertně nabité letní sezoně tedy vyrazí kapely na naplánovaných šest zastávek v České republice a na stejný počet v listopadu na Slovensku.

Na české části turné se v roli hostů představí Deratizéři nebo Dilemma in Cinema. Jednou z pozvánek na tuto hudební událost je i společná píseň obou kapel s názvem Víno, ženy, zpev, jejíž videoklip vznikl během oslav třiceti let Totálního nasazení v naplněném sále pražské Luceny.

Slovenské koncerty se ponesou hlavně v duchu oslav dvaceti pěti let existence kapely Smola a Hrušky. Turné začne 7. října v Českých Budějovicích a skončí 19. listopadu v Púchově na Slovensku.