ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 18768 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Totally Nothin s novou deskou

0 jsk 29.11.2022

Jihočeský rodák Totally Nothin se pohybuje na pomezí alternativního rapu a punk-rapu. Momentálně přichází s novým albem Noční můry. Už úvodní singly v podobě temnější Lili a energického Hey Wake Up naznačily, že se Totally Nothin posunul zvukově i tematicky.

Síla, pestrost i osobitost Nočních můr jde ale ještě dál, k čemuž přispěla i řada zajímavých hostů. Jsou jimi zpěvačka Lenny, Vercetti CG, Darewin nebo generace mladých producentů, jakými jsou Badfocus, Rainer a Maxipejsek. Křest alba se odehraje 16. prosince v Kasárnách Karlín v Praze.

„Album Noční Můry pro mě emočně znamená velké uvědomění předchozích vlastních i cizích špatných činů, které mi nějakým způsobem ublížily. Zároveň je i přiznáním si skutečnosti, že vše zlé, co se stalo, se stát mělo. Nebýt toho, nebyl bych tím, kým jsem nyní jako člověk i jako umělec. Na svém debutu Pro ty, co to chápou jsem zmínil: Pozitivní hudba bude, až bude lépe i mně. Neumím teď sice říct, že se vše otočilo o sto osmdesát stupňů, ale dokážu reflektovat spoustu chyb a před další nástrahy života se postavit rovně, i když začínám zjišťovat, že jich je čím dál víc. Na druhou stranu mi moje nikdy neutuchající píle přináší plody, které rostou a dosahujou výšin, o nichž se mi nikdy nesnilo,“ vyznává se mladý raper a producent ke své albové novince.

(foto: Filip Matějů)