ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7801 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Top RoofTop přiveze Flamengo Reunion Session nebo Madhouse Express

0 jsk 9.6.2023

Již 24. června rozezní karlovarské náměstí Dr. Milady Horákové osmý ročník festivalu Top RoofTop. Akce láká na program s Flamengo Reunion Session (na foto), Madhouse Express či německými Filistine. Sobotní odpoledne přinese také tvořivé dílny pro rodiny s dětmi, přednášky či benefiční tetovací salon.

Akce je zdarma, návštěvníci mohou festival podpořit na HitHitu a získat odměny.

S cílem bavit nejen hudební fanoušky či rodiny s dětmi ale také oživit lokalitu uprostřed centra lázeňského města zastřešuje letošní ročník motto Vary mají náměstí.

„Bohužel jej ale nepoužívají,” dodává prezidentka festivalu Ing. Běla Čurlinová. „V každém městečku slouží náměstí ke společenským shromážděním, trhům a dalším akcím. V Karlových Varech tomu už nějakou dobu tak není, tak jsme se rozhodli svým počínáním místo probudit a případně inspirovat další pořadatele akcí. Lokalita má bohatou historii čítající události jako první motokárové a jedny z prvních skateboardingových závodů v zemi, na počátku minulého století i akrobatická vystoupení věhlasných bratrů Třísků či oslavy konce druhé světové války.”