ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15093 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Tonya Graves představuje na turné novou kapelu

0 Redakce 5.4.2017

Zpěvačka Tonya Graves se letos po šestnácti letech působení ve skupině Monkey Business vydala na sólovou dráhu a již z kraje roku vyjela se svou novou kapelou na Back To Blues Tour, které naživo přináší především písně z jejího posledního stejnojmenného alba.

„Po krásných šestnácti letech strávených s Monkey Business bylo načase se posunout dál a začít se více věnovat vlastní hudební cestě,“ dodala s úsměvem zpěvačka.

Tonya Graves si pro jarní část turné připravila pestrý repertoár, kdy bezmála dvě hodiny baví publikum nejen písněmi z alba Back To Blues, ale i novými písněmi, které by chtěla zařadit na připravovanou novinkovou desku.

„Jde o mix stylů, jako je blues, pop, rhythm and blues a vracím se i k songům ze svého debutového alba I ‘m the only me, to všechno tvoří rozmanitou paletu hudebních nálad,“ doplňuje zpěvačka. Její novou doprovodnou kapelu tvoří Ondřej Sluka – bicí, Martin Landa – basa, Pepa Flores – kytara a Jenda Pudlák – klávesy.

Finále jarní části turné bude patřit pražskému koncertu, jenž se uskuteční ve čtvrtek 4. května 2017 v Lucerna Music Baru od 21 hodin.

(foto: Barbora Hrdá)

Tagy: