ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29135 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Tommy Indian mají videoklip

0 Redakce 5.6.2013

Nová ambiciózní kapela Tommy Indian, kterou tvoří producent a klávesista Armin Effenberger (Cartonnage), bubeník David Landštof, kytarista Josef Štěpánek (oba Radůza, Wabi a Ďáblovo stádo), baskytarista Jan Lstibůrek (Toxique, Tomáš Klus), pianista Petr Tichý (No Heroes) a písničkář Thomas Mathew Klika, finišuje v přípravách vydání svého debutového alba Moon Dreamer, jenž v jednotlivých skladbách propojuje alternativu, pop a folk.

Motion design studio Oficina ve spojení s kameramanem Davidem Marvanem stojí za realizací prvního videoklipu kapely, který má tento týden premiéru. Na písničku Slow Slow Slow si v něm členové kapely dokazují svá přátelství na život a na smrt.

„Ukazuje se, že Tommy Indian je v tomto ohledu zvláštní skupina, něco jako novodobí pistolníci. Každý z nich má přesně ve stylu sedmi statečných svoje speciální dovednosti, díky kterým může vznikat společná, jedinečná a originální hudba, zároveň to však přináší třecí plochy, které překonávají vidinou společného cíle. Ve videoklipu tak explodují všechny jejich protichůdné pocity. Nahromaděná energie vede do bratrovražedného boje, který naštěstí končí přiměřím, a potom jako jeden muž všichni pokračují ve svém úkolu, každý znovu ve svém jedinečném světě, bez pochopení ostatních, ale s jejich podporou, se kterou mohou bezvýhradně počítat,“ dodává k obsahu nového klipu jeden z tvůrců Lukáš Fišárek.

Album Moon Dreamer vyjde v digitální podobě u Supraphonu a spuštění jeho prodeje se plánuje v digitálních servisech Supraphonline, iTune a MusicJet v rámci koncertu formace na festivalu United Islands České Spořitelny, který bude v sobotu 22. června v pražském Rock Café.

Tagy: