ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30203 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Tomáš Klus vydal minialbum

0 jsk 3.4.2020

Tisíce dobrovolníků teď pomáhají všude tam, kde je to nejvíc potřeba v těžkých chvílích, které s sebou přinesla epidemie koronaviru. Z našich sousedů, spolužáků, kolegů a známých se ze dne na den stali superhrdinové dneška. Šijí roušky, rozváží potraviny, pomáhají seniorům a starají se o ty, kteří to teď nejvíce potřebují.

Písničkář Tomáš Klus byl inspirován současnou situací ke složení pěti písní, které nyní vydává na speciálním digitálním minialbu nazvaném Pět pohromadě. EP nabízí od 2. dubna 2020 na 21 dní exkluzivně prostřednictvím jednoho z nejnavštěvovanějších tuzemských hudebních e-shopů Supraphonline.cz.

Tomáše a Tamaru Klusovi velmi těší spontánní vlna solidarity, a tak se rozhodli, že finanční výtěžek z prodeje EP věnují na sbírku Nadačního fondu pomoci, která běží na charitativní platformě znesnáze21. Proto cena za Pět pohromadě bude na Supraphonline.cz po zmíněných 21 dní dobrovolná, tak aby zájemce o nové písničky motivovala k částkám, kterými by chtěli podpořit dobrovolníky ve sbírce s názvem Laskavost plodí laskavost, jejímž partnerem je Nadace Karla Janečka a její projekt Laskavost.cz.