ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5265 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Tomáš Klus vydá v pátek album

0 jsk 5.9.2018

Tomáš Klus a jeho Cílová skupina vydají v pátek 7. září nové album, kterému dali název Spolu. Je stylově rozmanité a jeho hlavním poselstvím je poznání, že mluvit spolu a milovat jsou nejcennější okamžiky v životě.

Na albu se kromě Tomáše Kluse a Cílová skupiny – ve složení Jiří Kučerovský, Jan Lstibůrek a Petr Škoda – podílela i Tamara Klusová a Jan Jelen. Design desky navrhl výtvarník a tatér Ondrash ve spolupráci s grafickým designérem Stanislavem Tomšejem. Součástí výpravného bookletu jsou také fotokarty Tomáše Kluse, členů Cílové skupiny, Tamary Klusové a dalších. Jejich fotografem je Tomáš Třeštík. Ke každému CD je přibalen barevný náramek.

„Cestu k poznání, že spolu je to nejlepší, se snaží mapovat písně řazené na desce tak, aby co nejvěrněji podaly příběh proměny, změny vnímání, vyrovnání stran přijímání a dávání toho nejcennějšího, co nám tu bylo dáno zažít – lásky. Čím jasnější a pevnější budou naše vztahy s okolím, čím více si mezi sebou věci vysvětlíme pravdou, tím spíše uvidíme, že není tak zle, jak se říká, protože z podstaty chceme všichni dobro, i když k němu volíme různé cesty,“ uvedl k novince Klus.