ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14316 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Tom Morello se prý z Cornellovy smrti nikdy nevzpamatuje

0 jsk 28.8.2017

Americký hudebník Tom Morello (na snímku) přiznal, že se nedokáže smířit s úmrtím svého přítele a zpěváka jejich společné skupiny Audioslave Chrise Cornella. V rozhovoru pro rozhlasovou stanici WRIF kytarista, známý i z kapel Rage Against the Machine a Prophets of Rage, vzpomínal na jejich poslední setkání a následnou komunikaci o dalších plánech.

„Nemyslím si, že se z jeho úmrtí někdy vzpamatuju. Měli jsme spolu spoustu skvělých zážitků. V lednu jsme odehráli jako Audioslave první koncert po dvanácti letech. Jsem šťastný, že jsme se mohli opět spojit jako kamarádi i hudebníci,“ uvedl Morello. „Viděl jsem Chrise v lednu a od té doby jsme si psali. Byl šťastný, měl krásnou rodinu. Psali jsme si o tom, že bychom mohli udělat něco nového s Audioslave, možná už letos. Je to obrovská škoda,“ dodal.

Morello také uvedl, že mu je líto zpěváka Chestera Benningtona z kapely Linkin Park, který zemřel 20. července. „Je to hrozné. Je to strašná škoda, i pro hudební svět. Chestera jsem sice tak dobře neznal, ale oba byli opravdu dobří lidé,“ řekl.