ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8470 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Tom DeLonge popřel svůj odchod z Blink-182

0 jsk 28.1.2015

Kytarista a zpěvák americké kapely Blink-182 Tom DeLonge popřel zprávy, podle nichž opustil formaci. O jeho odchodu přitom v minulých dnech informovali jeho kapelní spoluhráči, bubeník Travis Barker a baskytarista a zpěvák Mark Hoppus.

Hoppus a Barker uvedli, že DeLonge nevystoupí s kapelou v březnu na festivalu Musink a nebude se podílet na nahrávání nového alba: „Týden před tím, než jsme měli podle plánu jít do studia, nám přišel e-mail od jeho manažera. Vysvětloval, že se na neurčitou dobu nechce podílet na žádném projektu, který se týká Blink-182, a raději se bude věnovat svým nehudebním zájmům.“

Toto prohlášení však Tom DeLonge popřel a na Instagram napsal. „Nikdy jsem neopustil kapelu. Právě jsem telefonoval ohledně jedné newyorské akce, která se týká Blink-182, když se začaly šířit tyto zvláštní zprávy. Očividně je kapela schválila. Jsme nefunkční – ano, ale proboha… Kapelu jsem nikdy neopustil. Jediná pravda je, že mám nějaké závazky, které mě letos omezují. Miluji Blink-182 a neodcházím,“ objasnil.