ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6998 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Titulní skladbu k bondovce nazpívá Adele

0 Petr Hašek 18.9.2012

Britská zpěvačka Adele nazpívá titulní skladbu k chystané bondovce Skyfall. Ta bude mít v českých kinech premiéru 26. října, v té době se zřejmě do rozhlasových rotací dostane i titulní písnička.

Po několikaměsíčních spekulacích o tom, kdo úvodní skladbu ke snímku o slavném detektivovi 007 nazpívá, napsal nyní portál showbiz411.com, že to bude právě Adele.

Bude to první skladba, kterou nahraje po vydání svého úspěšného alba 21, jež se na trhu objevilo v lednu 2011 a celosvětově se ho prodalo více než 23 milionů kopií.

Není zatím známo, jestli je už písnička Skyfall nahraná. Podle listu The Sun se ale momentálně těhotná zpěvačka před pár dny pohybovala poblíž studií Abbey Road v Londýně, v nichž pracuje Thomas Newman, autor nové skladby.

Bondovka Skyfall se začala natáčet loni. Roli Jamese Bonda v ní ztvární Daniel Craig, jenž hrál legendárního špiona již ve filmech Casino Royale (2006) a Quantum of Solace (2008). Hlavních ženských rolí se ve třiadvacáté bondovce zhostily francouzská herečka Bérénice Marlohe a Angličanka Naomie Harris. Režisérem je Sam Mendes, jenž v roce 2000 získal Oscara za režii snímku Americká krása (1999).

JŠp