ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5141 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Tindesticks přijedou s novým albem do Ostravy i do Prahy

0 jsk 28.3.2022

Britská kapela Tindersticks vydala 25. března nové album Past Imperfect: The Best Of Tindersticks 92‘-21‘, které kromě písní z jejího třicetiletého působení na scéně nabídne i novou skladbu Both Sides of The Blade. Skuipina také zpřístupnila fanouškům první část svého on-line archivu s mnoha unikátními materiály mapující první dekádu jejich působení na scéně.

Své největší hity představí Tindersticks také českému publiku, když v červenci zahrají nejdřív v rámci festivalu Colours of Ostrava a následně také v pražském Divadle Archa.

„Všechny chyby, které jsme během těch třiceti let udělali, jsou naše chyby. Pokud bylo něco špatně, pak to bylo jen proto, že jsme se tak pro to v danou chvíli rozhodli. Rozhodli jsme se, jací chceme být, a hned jsme to udělali. Jsem na to hrdý. Stále jsme tady, stále jsme spolu spojeni, hrajeme a všechno se děje dle toho, jak my chceme. Nevybavuju si mnoho kapel, které by na tom byli stejně jako my,“ komentuje působení Tindersticks jeden z jejích zakládajících členů Stuart A. Staples.

V Praze zahráli Tindersticks poprvé v září 1992 jako předkapela zdejšího prvního vystoupení Nicka Cavea, v Arše se kapela naposledy představila v roce 2016. Na koncert v Divadle Archa jsou vstupenky stále v prodeji v síti GoOut nebo na pokladně divadla.

Tagy: