ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6135 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Tichá dohoda přináší rozšířenou reedici Achtung 30!

0 Redakce 16.8.2016

V pondělí vyšlo rozšířené hybridní album skupiny Tichá dohoda s názvem Achtung 30! Je reedicí původního stejnojmenného alba, které vyšlo 1. února letošního roku ke třicátému výročí vzniku skupiny a přináší tři novinky doplněné čtyřmi živými verzemi klasických kapelních hitů.

Album původně vyšlo bez bookletu pouze v singlové papírové pošetce především jako promo a k prodeji pro fanoušky na koncertech a v e-shopu. První náklad však byl rychle rozebrán a skladba Zas pryč tě tvý nohy táhnou mezitím na jaře zabodovala v některých rádiích.

„Po opakovaném poslechu jsem si uvědomil, že je to vlastně přechodové album, které jsme potřebovali my i posluchači. Ukazuje kapelu jak v aktuální nové tvorbě, tak v přístupu ke starému repertoáru po výměně zpěvačky. Proto má v naší diskografii své místo,“ říká kapelník a producent Dan Šustr. „Na materiálu pro nové albu na příští rok pracujeme.“

Cédéčko nyní přichází do distribuce Bontonlandu a bude k dispozici v oficiální distribuci a kamenných obchodech. Tichá dohoda zároveň zveřejňuje nové video k titulní písni Achtung 30!

Tichá dohoda – Achtung 30!