ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28556 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Tichá dohoda oslaví 25 let koncertem v Praze

0 Redakce 30.11.2011

Všichni účastníci koncertu k 25. výročí založení Tiché dohody, který se bude konat ve čtvrtek 8. prosince v pražském KC Vltavská, se minulý týden sešli v ateliéru Na výsluní fotografa Luboše Servuse (fotil Tichou dohodu v letech 1993-1994 – jeho fotografie najdete na CD „UnplugGag“, 1993 a „untitled“, 1994) a pořídili společný snímek. Žertem se začalo tomuto setkání všech říkat „valná hromada“.

Tichá dohoda rovněž odtajnila část setlistu pro koncert s plánovanými skladbami a původními sestavami, které představí historický průřez jejími CD. Mimo jiné zazní písničky Chci přežít, Cizí pohled, Jak roky jdou, Reklamní anděl, Bílý fáro či Marioneta. V rámci koncertu proběhne i křest nového klipu ke skladbě Reklamní anděl, který režíroval mladý nadějný filmař Luboš Rezler.

Jako další hosté by se měli na koncertě objevit kytarista Michal Pavlíček a anglický rockový písničkář žijící v Praze Phil Shöenfelt, kterému Tichá dohoda pomáhala v začátcích etablovat se na české hudební scéně a s nímž dodnes hraje rytmická sestava Pavel Krtouš a Jaroslav Kvasnička.        

tz