ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 24560 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Thorovo kladivo udeří o půlnoci v kině IMAX i jinde

0 Richard Winter 5.11.2013

Jednu minutu po půlnoci ze středy 6. na čtvrtek 7. listopadu vstoupí do tuzemských kin hrdina Thor ve svém novém velkolepém dobrodružství Thor: Temný svět. Nejžádanější půlnoční premiéra proběhne ve 3D ve velkoformátovém kině IMAX, kde je Thorovo mocné kladivo opravdu velké.

Půlnoční projekce organizují pro nedočkavé fanoušky i všechna kina Cinema City v Praze, Ostravě, Brně, Plzni, Pardubicích, Liberci a Ústí nad Labem.

Thor: Temný svět navazuje nejen na předešlý film o Thorovi, ale je pevně zasazen do filmového Marvelovského světa a navazuje zároveň na celosvětový hit Avengers. Na jeden den se proto do několika kin Cinema City na velké plátno Avengers vrátí. Ve středu 6. listopadu uvedou výjimečnou projekci Avengers  Cinema City v Praze na Flóře a na Novém Smíchově, v brněnské Olympii a v ostravské Nové Karolině.

“Výpravná 3D dobrodružství plná efektů a fantazie na plátno kina IMAX prostě patří. Některé filmy a postavy jsou s IMAX už pevně spojeny a Thor je jedním z nich,” doplňuje marketingový manažer kina IMAX Robert Švec. Podle Švece je Thor jedním z těch filmů, kvůli nimž lidé do kina volají a ptají se, jestli bude na obřím plátně kina IMAX k vidění. Film Thor: Temný svět bude kino IMAX uvádět střídavě ve dvou verzích – originálním znění s titulky i s českým dabingem.

Konec roku bude v kině IMAX patřit žánru fantasy. Thor: Temný svět poběží na obřím plátně do 21. listopadu, kdy ho vystřídá trhák Hunger Games: Vražedná pomsta a ten pak v polovině prosince uvolní místo Hobitovi a draku Šmakovi.

Ve snímku Thor: Temný svět pokračují filmová dobrodružství Thora, mocného Avengera, jenž je nucen bojovat za záchranu Země a všech devíti světů před temným nepřítelem, starším, než sám vesmír. V příběhu, který navazuje na události ve filmech Thor a Avengers, se Thor snaží nastolit ve vesmíru znovu pořádek, zatímco se vrací prastará rasa, vedená pomstychtivým Malekithem, toužící uvrhnout vesmír zpátky do temnoty. Aby porazil nepřítele, kterému nemohou odolávat ani Odin a Asgard, vydává se Thor na své dosud nejnebezpečnější a nejosobnější dobrodružství, na kterém je nucen spojit své síly se zrádným Lokim, má-li se mu podařit zachránit nejen svůj lid a ty, které miluje, ale i vesmír samotný.