ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28066 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

The.Switch nejsou mrtví

0 Redakce 9.12.2008

The Switch pokřtí nový materiál v rámci nevídané horrorové zombie-show Zabijačka Sobotní Noci.  Jedna z nejznámějších hardcorových kapel české (a nejen české) scény právě dokončila nahrávání první části budoucího třídílného alba.

Tu reprezentují dvě skladby s názvy Pavouk a Ve víru, zveřejněné na bandzone profilu kapely. Křest ochutnávky proběhne během zmíněné show 13. prosince v pražském Paláci Akropolis. Společnost jim při tom budou dělat styloví kolegové Atari Terror.

Nahrávka zatím nevyjde na CD, ale pouze na speciálních webových stránkách, které právě připravujeme a kde bude volně ke stažení. Jde o první pětipísňovou část koncepční trilogie. Další dvě části budou následovat v průběhu příštího roku. Až trilogii dokončíme, plánujeme ji celou zrekapitulovat na exkluzivním limitovaném CD,“ uvedl Michal Novák, kytarista The.Switch. „Zatím jediná šance slyšet náš nový materiál bude tedy na Zabijačce sobotní noci. Rádi bychom na tuto speciální show všechny pozvali. Bude se jednat o největší a nejvýpravnější koncert The.Switch i Atari Terror v historii,“ dodává za obě kapely Novák.

Zabijačka Sobotní Noci má i své vlastní webové stránky http://zabijacka.bandzone.cz, na kterých naleznete bližší podrobnosti o celé akci i tematická videa obou kapel. Muzikanti vyzývají odvážlivce, aby neváhali přizpůsobit svůj vzhled tématu večera, stejně jako se k tomu chystají i oni sami. „Dneska jsem například sehnal děsně cool náhrobky,“ svěřil se nám telefonicky Michal Novák.

JA


13.12.2008 – Palác Akropolis, Praha