ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30406 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

The.Switch „Na Dosah tour“

0 Redakce 10.2.2009

Pražská metal-crossoverová kapela The.Switch odehraje během ledna až května tohoto roku celkem 15 koncertů v rámci turné ke svému novému EP „Na Dosah – part.1“.

Je paradoxní, že ačkoliv má The.Switch za dvanáct let existence na kontě určitě více než 400 koncertů, nikdy jsme nejeli skutečné turné k desce,“ říká s nadsázkou kytarista kapely Michal Novák. Na turné představí kapela poprvé naživo celý materiál z nového EP. To mělo původně vyjít pouze na internetu, ale poptávka fanoušků po CD byla taková, že se The.Switch rozhodli nechat vylisovat limitovanou edici, kterou budou v rámci turné prodávat na koncertech. Koncerty „Na Dosah tour“ budou obohaceny o spoustu specialit. The.Switch např. poprvé regulérně zařadí do svého setu elektronické podklady a mezihry, aby tak co nejlépe vystihli atmosféru nové nahrávky.

Na každém koncertě navíc kapela představí slibné talenty z méně známých rovin hudební scény. „Vybrali jsme si několik nadějných mladých skupin a dáme každé z nich příležitost zahrát si ve větším klubu. Jsme nadšení z toho, kolik opravdu dobrých kapel v ranku tvrdší hudby u nás v posledních letech vzniklo.“ okomentoval Novák výběr předkapel.

The.Switch „Na Dosah tour“:

20.2. – Třebíč, B-Klub, s Rattle Bucket
21.2. – Havl. Brod, klub Čechovka
27.2. – Plzeň, klub Pod Lampou, s Hentai Corporation
28.2. – České Budějovice, klub Velbloud, s Bundy Tad a Hentai Corporation
20.3. – Písek, divadlo Pod čarou
21.3. – Vyškov, klub B29
27.3. – Příbram, Junior klub
28.3. – Sušice, klub Kloub
10.4. – Olomouc, S-klub, s Rattle Bucket
17.4. – Hradec Králové, klub La Putika
18.4. – Mariánské Lázně, klub Na Rampě, s Rattle Bucket
24.4. – Liberec, klub Vlak
8.5. – Praha, Rock Café, Bandzone.cz night – S Hentai Corporation + další hosté