ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29583 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

The Prostitutes vydají před třetí deskou živák

0 Redakce 31.3.2011

Pražská indierocková  parta The Prostitutes se rozhodla čekání na natáčení  třetí řadové desky, které by mělo přijít na podzim, vyplnit vydáním živé nahrávky. 

Ta bude z části pořízená na koncertě v Malostranské besedě v Praze 8. dubna. Koncert se jmenuje Howl & Whisper Playlist a pravděpodobně se tak bude jmenovat i album.

„Rozhodli jsme se pro tenhle prostor, protože nám přijde ideální pro koncert, kde chceme poprvé hodně kombinovat naší klasickou, hlasitou polohu s polohou komorní, téměř akustickou. Naše koketování s Cashem, Cohenem i Cavem, když už mají padnout nějaká přirovnání, vykrystalizuje v živé album,“ hlásí skupina.

Album by mělo vyjít na značce Championship Records ještě v první polovině tohoto roku a bude obsahovat zřejmě nejen nahrávky z aktuálního koncertu v Malostranské besedě.

Na podzim se chystají The Prostitutes do studia nahrávat v pořadí třetí album, navazující na předchozí Hometown Zombies. To si získalo respekt nejen na domácí scéně, ale také v zahraničí, za což mluví i jeho loňské vydání v Německu a Velké Británii.

tz