ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 17282 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

The Black Eyed Peas na začátku

0 Redakce 3.12.2010

Zatímco minulé album The E.N.D., které vyšlo v červnu 2009, bylo symbolickou zkratkou slov The Energy Never Dies, tentokrát jde o opravdový začátek. „The Beginning je symbolikou pro příjem nových technologií, jako je rozšíření reality, 3D a 360° videí.

Zároveň je tahle deska i o odvaze experimentovat, vzít staré songy, které máme rádi z minulosti, a přidat jim nový bláznivý beat,“ uvedl k novému album frontman will.i.am.

Novinka The Beginning, která v základní verzi přináší dvanáct písní, se k fanouškům dostává hned v několika formátech. Kromě standardní podoby na CD vychází též jako deluxe verze, jež bude obohacena o tři bonusové písně. Fandy černých desek jistě potěší vydání na vinylu a pro ty, kteří nemají loňské album The Black Eyed Peas, vyjde novinka i jako combo obsahující dva disky – album The Beginning a nosič s názvem The Best Of The E.N.D. Čítá dohromady osmnáct nových písní a k tomu ještě všechny úspěšné singly z loňské desky The E.N.D., což znamená dalších pět skladeb.

Za první singl byla vybrána písnička The Time (Dirty Bit), která je aktuálně již jednou z nejhranějších v evropském éteru. Obsahuje samply klasického hitu z filmu Dirty Dancing, písně (I’ve Had) The Time of My Life, kterou natočili v roce 1987 Bill Medley s Jennifer Warnes.

„Je oslavou úžasné doby v našich životech. V rámci turné jsme projeli celý svět, vystupovali jsme před stadiony plnými lidí, kteří se na nás přišli podívat. Po koncertě jsme šli vždy do klubu a setkávali se s fanoušky. Tohle jsou okamžiky, které si chceme takto uchovat,“ uvádí k novému singlu zpěvačka Fergie.

tz