ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 18170 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

The Australian Pink Floyd dvakrát u nás

0 Redakce 13.9.2010

Skupina The Australian Pink Floyd Show, která snaživě prezentuje slavné skladby britských Pink Floyd, se opět vrátí do Evropy a opět se představí i v České republice. 31. ledna 2011 zahraje v ostravské ČEZ Areně, 1. února téhož roku v pražské Tesla Areně.

Chystané turné, které začne hned na začátku příštího roku, slibuje unikátní kvadrofonní ozvučení koncertů a v kinokvalitě 3D vizualizace, nové animace, typické floydovské lasery a pozoruhodné osvětlení.

Show bude údajně plná 3D videí a efektů, které si diváci budou moci vychutnat s pomocí 3D polarizačních brýlí. Je to stejná technologie, jaká se používá po celém světě v 3D kinech a vytváří iluzi trojrozměrného obrazu dotýkajícího se publika. V České republice takovou koncertní show představili před několika lety například Kiss.

Steve Mac, zpěvák a kytarista australské revivalové formace říká: „Nemůžeme se dočkat, až se vrátíme na turné s další zcela novou a větší show. Tato nová show je doposud nejnákladnější jakou jsme kdy dělali. Nikdy jsme nebyli silnější!“

Vstupenky na oba české  koncerty se začaly prodávat dnes.

JŠp