ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15117 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Tereza Mašková si v O2 areně si zazpívá s Il Volo

0 jsk 22.8.2023

Italské operní pop trio Il Volo letos míří do Česka. Jeho první český koncert se uskuteční 10. října 2023 v O2 areně v Praze a slibuje jedinečnou show plnou vášně a nezapomenutelných písních. Velkou fanynkou kapely je zpěvačka Tereza Mašková, proto jí udělalo nesmírnou radost, když si ji kapela vybrala, aby si s ní v pražské hale zazpívala jednu z jejich skladeb.

„Pořád nemohu uvěřit, že se to stane. Moc si toho vážím a mám z toho upřímnou radost. Vzpomínám si, když mi bylo asi tak patnáct nebo šestnáct let a říkala jsem mamce, že jednou si s nimi zazpívám, a to se mi teď splní, hrozně moc se na to těším,“ usmívá se Mašková, která k italské hudbě vždycky tíhla.

„Andrea Bocceli, Luciano Pavarotti a podobní umělci jsou v mém playlistu pořád. Il Volo jsem objevila náhodou na YouTube, kde byli v nějaké pěvecké soutěži a už tam mě úplně dostali. Jejich hlasy, to je prostě balzám na duši. A od té doby je poslouchám, sleduji jejich cestu a hrozně moc jim fandím,“ říká.

Mašková si s Il Volo zazpívá jejich píseň Canzone per te a už teď se na vysněné vystoupení připravuje. „Jsem ráda, že si budu moc zazpívat zrovna tuhle píseň, protože patří k mým oblíbeným. Poslouchám ji teď ještě víc a našla jsem si učitele italštiny, který mi pomůže se správnou výslovností. Ať si neudělám ostudu,“ doplňuje s úsměvem Mašková, kterou čeká opravdu nabitý podzim.

Kromě koncertu s Il Volo ještě trénuje na StarDance a připravuje se na svůj první velký koncert v pražské Lucerně.