ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30209 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Tereza Mašková rozjede svoji první show

0 jsk 7.11.2023

Česká popová a muzikálová zpěvačka a pátá vítězka pěvecké soutěže Česko Slovenská Superstar se připravuje na svojí první Růžovou Lucernu. Pod heslem Růžové není nikdy dost! Propukne originální show v neděli 19. listopadu. Nabídne bohatý program, skvělé hosty i záplavu pro Terezu typicky růžové barvy.

Místa na sezení jsou vyprodaná, několik míst k stání je ještě možné koupit.

„Lucerna je za dveřmi a já už se nemůžu dočkat. Samozřejmě mi po těle běhá takový příjemný mráz po zádech. Je to pro mě velká věc, můj první velký koncert. Je to obrovská zodpovědnost. Stále nemůžu uvěřit tomu, že se to děje, že máme už jen několik posledních volných vstupenek v legendární Lucerně. Jsme v procesu zkoušení a příprav a věříme, že se nám vše podaří, tak jak si představujeme,“ popisuje Tereza Mašková.

Zároveň prozrazuje svoje hosty: „Jsem moc ráda, že přijali mé pozvání Igor Timko a Zoli Sallai ze skupiny No Name, kteří jsou pro mě jako hudební tátové a také přátelé. Mezi hosty nesmí chybět také můj kamarád Marek Lambora, se kterým si konečně naživo zazpívám naši píseň J. Hrozně moc si vážím toho, jaké mám fanoušky a za jejich obrovskou podporu. Velké díky patří hlavně jim. Bez nich by to nešlo,“ říká.