ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 26820 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Tereza Mašková nazpívala titulní píseň k pohádce Princezna zakletá v čase II.

0 jsk 24.11.2022

Zpěvačka Tereza Mašková a skladatel Lukáš Daniel Pařík, který stojí za soundtrackem jak k prvnímu, tak k druhému dílu filmové pohádky Princezna zakletá v čase, navázali na svou předchozí spolupráci a natočili spolu singl pod názvem Cesta z bodláčí.

V roce 2020 spolu k premiéře prvního dílu vydali píseň Tam za řekou, která se stala hitem, dočkala se na YouTube desítek coverů a může se dnes pyšnit více než úpěti miliony zhlédnutími. Cesta z bodláčí má ty nejlepší předpoklady předchůdkyni následovat. Druhý díl úspěšné fantasy pohádky Princezna zakletá v čase v kinech odstartoval velkolepě, když v návštěvnosti porazil i marvelovku Black Panther: Wakanda.

Lukáš Daniel Pařík s opětovným oslovením Terezy Maškové neváhal: „Je absolutně výjimečná a já jsem za spolupráci s ní opravdu vděčnej. Pravda je taková, že jsem s ní chtěl spolupracovat už od chvíle, kdy mi před lety zavolala máma, ať se podívám na tu holku, co je v SuperStar a má růžový vlasy. Jsem rád, že to nakonec takhle vyšlo.“

Tereza Mašková si tentokrát ve filmu dokonce i zahrála. „Po úspěchu písně Tam za řekou jsem s přijetím nabídky ani na chvíli neváhala. Jsem moc vděčná, že jsem opět dostala příležitost píseň nazpívat a pevně věřím, že si ji lidé oblíbí tak jako tu předešlou. S Lukášem Paříkem, jakožto s autorem a producentem hudby, se mi pracovalo moc dobře a pohádce přeji plné kinosály,“ řekla.