ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 20150 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Ten první je román o tom, že i druhá šance může skončit šťastně

0 jsk 7.9.2022

Nejlepší romance roku 2018 podle EntertainmentWeekly, KirkusReviews a Amazonu vyjde za pár dní v nakladatelství Moba. Knihu Ten první od americké autorky Roni Loren z originálu The Ones who Got Away přeložila Petra Pechalová.

Finn miloval Liv a ona zase jeho. Jenže strašlivá tragédie jedné osudové noci je násilím rozdělí. Po více než dvanácti letech se bývalí spolužáci potkávají znovu, jenže už nic není takové jako dřív.

Kdysi divoká Liv dře v práci, která ji nenaplňuje, a stýská si po svých dávných snech. Spolehlivý Finn se stal agentem v utajení, nevídá rodinu ani přátele a nemá nikoho, komu by mohl důvěřovat. Jakmile se Liv s Finnem znovu setkají, dávná vášeň se opět probudí s nevídanou silou. Jenže na minulost se jen tak zapomenout nedá a dávné rány sahají hluboko.

„Roni Loren přináší čtenářům intenzivní, srdečný milostný příběh, ve kterém je tak akorát vzteku a nejistoty. Jestli potřebujete najít důvod věřit, že druhá šance může skončit šťastně, tak je tahle kniha právě pro vás,“ napsal o knize Entertainment Weekly.

Američanka Roni Loren napsala svůj první milostný román už v patnácti letech. Získala magisterský titul v oboru sociální práce a několik let pracovala jako poradce v oblasti duševního zdraví, ovšem v současnosti se ve své útulné kanceláři v texaském Dallasu věnuje psaní na plný úvazek. Je dvojnásobnou držitelkou ocenění RITA Award a její knihy se dostaly na seznam bestsellerů New York Times a USA Today.

Tagy: