ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30846 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Taťjana Medvecká a Josef Somr ovládli anketu Neviditelný herec

0 jsk 22.10.2018

Neviditelný herec, anketa Českého rozhlasu a Týdeníku Rozhlas, zná vítěze. V letošním 22. ročníku se mezi herečkami na prvních třech místech umístily Taťjana Medvecká, Blanka Bohdanová a Barbora Hrzánová. Mezi herci si stupně vítězů rozdělili Josef Somr (na foto), Norbert Lichý a Oldřich Kaiser. Cenu čtenářů Týdeníku Rozhlas za nejlepší rozhlasovou hru za sezonu 2017/2018 získala Návštěva staré dámy.

V sobotu, 20. října, byli v přímém přenosu rozhlasového Toboganu na stanici Český rozhlas Dvojka vyhlášeni vítězové letošního 22. ročníku ankety Neviditelný herec aneb Nejpopulárnější výkon na vlnách Českého rozhlasu. Za role v rozhlasových hrách, četby na pokračování nebo účinkování v dalších pořadech, které veřejnoprávní rozhlas odvysílal v sezoně 2017/2018, bylo nominováno celkem 35 herců a hereček.

Téměř tři tisíce hlasů posluchačů a čtenářů Týdeníku Rozhlas vynesly ze třinácti nominovaných hereček na první tři místa Taťjanu Medveckou, Blanku Bohdanovou a Barboru Hrzánovou. V mužské části ankety si stupně vítězů z dvaadvaceti nominovaných herců rozdělili Josef Somr, Norbert Lichý a Oldřich Kaiser.

(foto: Wikipedia)