ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12918 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Tata Bojs na samostatné turné

0 Redakce 9.9.2011

Neopakovatelné turné slibuje skupina Tata Bojs, navzdory tomu, že singl z nového alba Ležatá osmička má název Opakování. Turné začíná 6. října v brněnském klubu Fléda, jeho konec je zatím nejistý. Na jednom z nejrozsáhlejších turné své kariéry mají Tata Bojs v tuto chvíli třináct potvrzených zastávekčesko-moravskoslezské části turné a navíc minimálně pět slovenských koncertů.

"Program bude sestavený samozřejmě s důrazem na písně z nového alba a to i ty, které na letních festivalech nezazněly. Ale chtěli bychom sáhnout opět i hluboko do historie a program udělat vrstevnatý stejně, jako vnímáme svojí minulost," uvedl Milan Cais.

Zatímco slovenská část turné proběhne v pevně dané sestavě společně s místními velice oblíbenými skupinami Para a Billy Barman, domácí koncerty budou ve znamení hned několika zajímavých hostů, které si vybrali sami Tata Bojs. Střídavě na turné představí Republic Of Two, Sunflower Caravan, Longital, Dva a Lus3.  "Při výběru hostů jsme samozřejmě dávali přednost souborům, které mají v názvu číslovky. Nicméně protlačilo se nám tam i pár čistě písmenkových. Každopádně jsou to všechno kapely, které se nám líbí a těšíme se, že s nimi budeme moci sdílet pódia," podotkl Mardoša.

rwi