ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4889 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Tata Bojs dokončili klip a točí novinku

0 Redakce 28.7.2010

Na jaře vyhlášená soutěž o účast ve videoklipu k písničce Vítací skupiny Tata Bojs je před finále. Do akce se zapojila řada mladých talentovaných herců a hereček, kteří si v několika případech takto odbyli svou premiéru před kamerou pod profesionálním vedením..

Samotné natáčení  proběhlo 1. června na Dětském dni na pražské Ladronce pod režijním dohledem Jana Chramosty. Tata Bojs pro tuto příležitost upravili zvukovou stopu skladby Vítací z alba Kluci kde ste! (2007) do akustické podoby.

Celá akce měla charitativní  podtext. Bubeník Milan Cais to vysvětluje: „Podle pokynů režiséra jsme jako rekvizity pro natáčení nakoupili velké množství různých hraček, jež si ve videoklipu s dětmi zahrály. Hračky jsme po natáčení předali nadaci Máma a táta, která ještě návdavkem dostane od výrobce dětských plenek několik balení zdarma.“  

Letošní podzim Tata Bojs bude zcela ve znamení nového alba, které momentálně skupina natáčí ve svém studiu Gui-tón. Vydání je naplánováno na listopad, kdy formace zároveň vyrazí po dlouhé době na samostatné koncertní turné.

JŠp