ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27241 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Tata Bojs a Monkey Business proti sobě v SaSaZu

0 Redakce 7.4.2010

Boxeři Muhammad Ali a Joe Fraiser se proti sobě do ringu postavili třikrát. Naposledy 1. října 1975 na Filipínách v Manile a o tom, že zvítězí  Ali, rozhodl Frazierův trenér Eddie Futch, který zastavil zápas po čtrnáctém kole, když jeho svěřenec už téměř neviděl. České hudební skupiny Monkey Business a Tata Bojs takovou možnost jako legendární boxeři mít nebudou. Žádný trenér jim do pomyslného ringu klubu SaSaZu v Praze 16. dubna ručník nehodí. Utkají se tam v rámci ve světě již známé akce Red Bull Soundclash.

Před svými fanoušky budou muset po lehké zahřívací rozcvičce zvládnout členové obou kapel všech pět kol a o vítězi rozhodnou přímo diváci. Na výzvu moderátora večera Tomáše Hanáka křikem, pištěním, potleskem, dupáním. Intenzitu projevu zaznamená profesionální, velmi citlivý decibelometr.

Kapely budou mít za úkol v prvním kole zahrát vybraný cover song ve vlastní verzi. Ve druhém kole začne jedna kapela hrát skladbu a druhá ji musí dokončit po svém. Ve třetím kole musí skupiny ukázat, jak zvládnou přetvořit své tři písně do tří odlišných hudebních žánrů. A v posledním kole obě skupiny zahrají píseň s tajným hostem.

tz