ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4786 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Tajemství staré bambitky 2 půjde do kin 9. prosince

0 jsk 10.11.2021

Pohádka Tajemství staré bambitky 2 režiséra Iva Macharáčka vstoupí do kin již za měsíc. Premiéra je plánována na 9. prosince 2021.

Tajemství staré bambitky 2 je volným pokračováním jedné z nejúspěšnějších domácích pohádek posledního desetiletí. Diváci se mohou těšit nejen na loupežníka Karabu v podání Ondřeje Vetchého, ale také na dva záporáky, vychytralé rádce Ference a Lorence, které si opět zahráli Miroslav Vladyka a Jiří Lábus.

Ferenc a Lorenc byli sice na konci prvního dílu vyhnáni z království, ale nechtějí svou potupu nechat bez odplaty. Takže se ani trochu nezměnili? „Myslím, že ne. My jsme prostě pořád takový normální, příjemný český kluci,“ směje se Miroslav Vladyka. Na natáčení po deseti letech se s kolegou Lábusem těšili. „Nevěřil jsem, že je to deset let! Myslel jsem, že to je tak pět. Jak ten čas je relativní, že jo… Samozřejmě vím, ta pohádka se hodně reprízuje, takže měla úspěch u diváků, tak jsem si řekl, že by si zasloužila, aby se tohle udělalo. I když se říká, že druhý díl není nikdy jako ten první, tak já pevně věřím, že tady to tak nebude a že se to bude líbit stejně jako první díl,“ říká Jiří Lábus.