ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5714 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Sziget je téměř vyprodaný

0 jsk 5.8.2014

Maďarský festival Sziget hlásí vyprodanou kapacitu permanentek. Jednodenní vstupenky zůstávají ještě v prodeji, i jejich prodej je však letos rekordně rychlý. Festival Sziget se koná na ostrově v centru Budapešti od 11. do 18. srpna.

Vyprodanou kapacitu festivalu hlásí festival poprvé ve své dvaadvacetileté historii. Ve snaze zamezit černému prodeji vyhradili pořadatelé ještě tisíc permanentek, které budou k dispozici u festivalových pokladen během festivalu.

Károly Gerendai, zakladatel a hlavní organizátor festivalu, prozradil počty a kapacitu. „Máme limitovaný počet 45 tisíc festivalových pasů, denní vstupenky se prodávají v množství 25 tisíc na každý den. Vše spolu s médii, VIP návštěvníky, servisními pracovníky a štábem se může vyšplhat na 85 tisíc lidí, což je počet, při kterém bude ve festivalovém areálu stále pohodlně,“ řekl Gerendai a dodal, že podle něho konečný počet návštěvníků letos přesáhne hranici 400 tisíc.

Na letošním Szigetu od 11. do 18. srpna vystoupí Blink-182, Queens of the Stone Age (na snímku), Deadmau5, Placebo, Imagine Dragons, Skrillex, Macklemore & Ryan Lewis, Lily Allen, Bastille, Korn, Cee Lo Green, Manic Street Preachers, Kelis, The Prodigy, Outkast, Calvin Harris, Klaxons, The Bloody Beetroots, Madness a další.

Tagy: ,