ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12672 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Sylvester Stallone čelí žalobě za plagiátorství

0 jsk 13.6.2016

Americký herec a filmař Sylvester Stallone čelí žalobě za údajné plagiátorství. Sportovní trenér Robert Fletcher tvrdí, že okopíroval jeho soutěž America’s Next Great Trainer a na základě toho vytvořil reality show Strong, ve které působí jako výkonný producent.

Fletcher v žalobě podané u newyorského Nejvyššího soudu na Stalloneho, televizi NBC, spolutvůrce pořadu Davida Broomea a účinkujícího trenéra Todda Durkina, který dříve spolupracoval na jeho projektu, žádá odškodné 7 milionů dolarů.

Fletcher uvádí, že vymyslel soutěž America’s Next Great Trainer, ve které bude skupina trenérů a cvičenců soutěžit o finanční odměnu, přičemž se zaměří na celkovou změnu zúčastněných v každé oblasti spojené se zdravím a fitness. Durkin měl projekt moderovat, ale údajně s Fletcherem přestal loni v červnu komunikovat. Na začátku letošního roku nicméně Fletcher zjistil, že se NBC chystá vysílat pořad Strong, která se jeho nápadu výrazně podobá, přičemž Durkin v relaci působí jako jeden z hvězdných trenérů.