ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6567 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Susan Boyle připravuje třetí album a bude námětem muzikálu

0 Redakce 5.9.2011

Skotská zpěvačka Susan Boyleová, která se díky třetí sérii britské soutěže Britain's Got Talent stala z nesmělé ženy světovou celebritou, připravuje třetí album. Deska s názvem Someone To Watch Over Me vyjde v listopadu. Příběh Boyleovése stane i námětem muzikálu. Bude se jmenovat stejně jako první album I Dreamed A Dream, které se stalo v roce 2009 celosvětově nejprodávanější deskou. Muzikál bude mít premiéru v březnu v Newcastlu.

Boyleovou bude v muzikálu hrát skotská herečka Elaine Smithová. Podle producenta Michaela Harrisona má příběh Boyleové "všechny kvality pohádky s tou přidanou hodnotou, že je absolutně pravdivý".

Padesátiletá Boyleová se před dvěma lety stala senzací díky svému vystoupení v televizní soutěži talentů, kde svým zpěvem ohromila publikum i porotu. Od té doby prodala přes 14 milionů nosičů. Její první dvě desky se probily na přední místa hitparád. Soutěžní vystoupení Boylové se na YouTube stalo videem s největším vzestupem sledovanosti (4,5 milionu zhlédnutí během 24 hodin), zhlédly na tomto serveru stejně jako na televizní stanici ITV1, celkem řádově již desítky milionů lidí.

rwi