ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6464 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Support Lesbiens na novém klipu spolupracovali s Ivou Pazderkovou

0 Redakce 30.11.2015

Podzimní pražská Stromovka a přilehlá kavárna Lajka se staly romantickou kulisou pro natáčení nového klipu skupiny Support Lesbiens Skořicová, ve kterém ústřední partnerskou dvojici tvoří spolu s frontmanem kapely Czendou Urbánkem herečka a moderátorka Iva Pazderková.

Videoklip i stejnojmenná skladba, která je součástí bonusového disku nového alba kapely nazvaného K.I.D., vznikly na podporu Českého registru dárců krvetvorných buněk IKEM. „Já sám mám bohužel s tímto tématem osobní zkušenost, o to je mi bližší,“ přiznal Urbánek, který před lety kvůli zhoubné nemoci přišel o maminku. A právě jeho bolestný zážitek byl impulsem k započetí spolupráce Support Lesbiens s registrem, do kterého on i další členové kapely také osobně vstoupili.

„Pokud vím, ideálními dárci jsou muži do 35 let. To je i má cílová skupina,“ zažertovala Iva Pazderková. Zcela vážně pak ale dodala, že podporu těchto projektů považuje za nesmírně důležitou a proto se ráda podílela na vzniku písně, jejíž výtěžek putuje na testování dalších potenciálních dárců.

Videoklip Skořicová vznikl v režii Adama Kořínka a Lukáše Bayera a ve spolupráci s Petrem Šrejberem, Vítem Morawskim, Vilémem Puklickým, Monikou Fišerovou a Darinou Achremenkovou.

Support Lesbiens – Skořicová