ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8643 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Sunshine natočili klip s PSH

0 Petr Hašek 10.8.2012

Nový videoklip s písničkou Du Dolů byl natočen na začátku léta, kdy se skupina Sunshine na pódiu díky pilotnímu dílu projektu Gambrinus Excelent Connection sešla s DJ Mikem Trafikem a Vladimirem 518 ze skupiny Peneři strýčka Homeboye.

Nevšední pojetí slavné písničky tak spojuje svět indie rocku a rapu. „S ohledem na koncept, místo a nápad na spojení s kapelou Sunshine jsme vybrali z našeho playlistu právě track Du dolu. Skvěle zapadl do hudby, kterou Sunshine navrhli,“ prozradil za muzikanty DJ Mike Trafik.

„Reakce fanoušků byla už v klubu skvělá. O to víc se těšíme na video z koncertu. Záběry ze živáku jsou autentický, mají svý kouzlo a hlavně atmosféru.“ Sunshine a PSH společným koncertem zahájili nový projekt Gambrinus Excelent Connection, v rámci kterého se propojují zdánlivě rozdílné hudební žánry, světy, témata a interpreti.

„Při každé akci chceme fanouškům hudby dopřát něco netradičního, něco víc, než na co byli dosud zvyklí. V některých případech i hodně překvapivého,“ prozradil Pavel Podruh, organizátor projektu. „V rámci nadcházejících akcí jsme se již nechali inspirovat i přáními a nápady veřejnosti, které se diskutují na našich facebookovských stránkách Gambrinus Excelent, či nám je přímo posílají. Nejen hudební veřejnost se má na co těšit.“

tz