ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7632 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Sunflower Caravan vydupali desku ze země

0 Redakce 31.1.2009

Pražské trio Sunflower Caravan hlásí od mixážního pultu v pražských studiích Soundsquare téměř dokončenou desku.  Už teď je jisté, že na křtu vystoupí nejméně jeden ze dvou zpěváků, které si Sunflower Caravan na album pozvali. Po koncertě se jako DJ's představí dvojice členů The Ark Sylvester Schlegel a Martin Axén – producent desky. Samozřejmostí je speciální videoprojekce, a očekávat se dají i další překvapení.  

Sunflower Caravan, působící v této sestavě 7 let, označují svojí první desku za „vydupanou ze země“ a křest avizují jako speciální a slavnostní událost. „Chceme, aby si každý kdo ten večer přijde, s námi prožil ne jen koncert, ale skutečný hudební večírek.  Všechny přípravy ve spolupráci s agenturou D Smack U Promotion směřujeme k něčemu nevšednímu, co jen tak na koncertě jiné české kapely nezažijete.“ láká baskytarista Michell.

Od začátku bylo naznačováno, že se na první desce Sunflower Caravan objeví zajímaví hosté, a to zejména zpěváci. Kapela nyní odtajnila jména těchto hostů. Sunflower Caravan mají tu čest hostit ve dvou skladbách hlas Emy Brabcové (ex-Khoiba), další píseň nazpíval klávesista The Ark Jens Andersson.  Kromě vokálů se na desce objeví i violloncello v podání mladé čelistky Terezie (dříve Vladivojna La-Chia, Southpaw), a další nástroje náležitě obohacující dosavadní spíše koncertní zvuk kapely. Celkem se na nahrávce objeví 14 skladeb.

První album kapely  Sunflower Caravan vychází 19.2.2009.  Pro nedočkavé se chystá možnost poslechu dvou celých skladeb z nové desky, a to od 9. února exkluzivně na profilu kapely na serveru Bandzone.cz. První možnost zakoupení alba, navíc se zajímavou slevou, budete mít  den křtu v pražském klubu Roxy. Dveře na tento hudební večírek se otevírají po sedmé hodině.


19.2.2009 – ROXY, Praha