ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28628 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Sunflower Caravan jsou ve studiu

0 Redakce 28.6.2010

Pražská kapela Sunflower Caravan, pro kterou byl začátek roku ve znamení rozsáhlého koncertního klubového turné, se v červnu zavřela do studia a začala chystat své v pořadí druhé album.
Hlavní změnou oproti předešlému albu je, že frontman Andy na desce kromě kláves obstará také zpěv, a to v drtivé většině skladeb.

Sunflower Caravan byli letos nominováni na Objev roku v hudebních cenách Anděl 2009. Na jaře však bodovali také na dalších místech. Představili se před vyprodaným velkým sálem pražské Lucerny v rámci reunionového koncertu Collegium Musicum a vzápětí se zúčastnili soutěžní přehlídky Český Tučňák 2010. Na ní zvítězili v kategorii Mladá Hudba, když ze všech účastníků nejvíc oslovili porotu, složenou z kompetentních hudebních osobností.

Svůj druhý albový  počin, opět pod křídly vydavatelství Soundsquare Music, kapela natáčí od poloviny června a během léta by chtěla desku dokončit. Na podzim se pak Sunflower Caravan vydají na turné. Informace o průběhu nahrávání a termíny letních koncertů naleznete na stránkách kapely.

tz