ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 18807 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Summer of Love na Open Air Festivalu prozrazuje DJs

0 Petr Hašek 6.6.2012

Open Air Festival už před časem oznámil návrat Summer Of Love, festivalu, který si více než deset let držel pozici přední události letní taneční sezóny.

Po dvouleté odmlce se elektronická párty vrací v podobě Summer Of Love The Night DJ Stage v Panenském Týnci a hlásí jména těch, kteří během pátku a soboty rozjedou mejdan až do ranních hodin.

Aby se bavil opravdu každý, připravili pořadatelé hned dvě stage s názvy YES a STARNIGHT, na nichž se představí několik desítek DJs. Těšit se lze třeba na Far Too Loud z Anglie, Electrixx z Němcka, Audio:Hertz z Británie, Patricka Hagenaara z Nizozemí či MarcosS z Čech.

YES stage bude v režii YES Clubu, jednoho z nejlepších pražských multižánrových klubů s perfektní mezinárodní produkcí ElectroBooking a Funktion One zvukem. Jako jednu z hlavních hvězd představí britskou djskou hvězdu Far Too Loud aka Olivera Cashe s elektro-housovým setem, který nenechá nikoho jen tak postávat opodál. Pecky jako Wake Up LA, Bring Back Boogie nebo davy milovaná Play It Loud donutí zvednout ruce do vzduchu a trochu si zabláznit.

Z Německa dorazí Electrixx, dvojka, která se dala dohromady před necelými deseti lety na tahu v Berlíně, nastavila si odvážné cíle a dnes je ještě mnohonásobně překračuje.

Ohromující hardcore elektro beaty podávají Electrixx naživo s neuvěřitelnou energií a kromě hudebního zážitku si publikum odnáší i výrazný vizuální dojem. Jejich singl Tetrix nejen boural nejvyšší příčky hitparád, ale zazněl i jako titulní píseň k filmu Step Up.

STARNIGHT stage v rukách DJ MarcoSe

Pozadu rozhodně nezůstane ani STARNIGHT stage, kterou si vzal na starost osobitý DJ MarcoS, zároveň promotér legendární párty Star Night, akce žádané v těch nejlepších českých klubech. Svými zábavnými a energickými sety už pobavil mimo jiné návštěvníky akcí jako Creamfields 2004 a 2009 nebo Mácháč 2008 a stejně tomu bude i na letošním Summer Of Love The Night DJ Stage.

Kromě jiných na STARNIGHT stage přiveze djské a produkční duo Audio:Hertz, významné jméno britské dirty electro house scény. Mix breakbeatu, dubstepu, drum ‘n’ bass a trance vlivů, který předkládají s extrémním nábojem, bere posluchače daleko za běžný djský zážitek, do říše živého remixování, virtuálního samplingu, živých vokálů a ještě dál.

Vystřídá je britský DJ holandského původu Patrick Hagenaar, který se přestěhoval do Londýna, aby zde rozjel kariéru DJ, což se mu víc než podařilo. Okamžitě si získal pozornost promotérů i klubových návštěvníků a svým housem ohromil celou londýnskou klubovou scénu.

tz