ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5069 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Stream.cz uvede na podzim nový seriál Autobazar Monte Karlo

0 Richard Winter 28.7.2015

Spolupráce internetové televize Stream.cz a společnosti Negativ pokračuje. Po úspěchu politické satiry Kancelář Blaník, jejíž třetí sérii završil speciální díl Selfíčko s Gerem premiérově promítaný na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary, připravují společně další sitcom. Nový komediální seriál vzniká pod režisérskou taktovkou Jana Prušinovského a Stream.cz jej pod názvem Autobazar Monte Karlo uvede na podzim letošního roku.

Děj dvanácti dílů Autobazaru Monte Karlo, jak samotný název napovídá, se odehrává v provinčním autobazaru, ze kterého se Petr Čtvrtníček coby podnikavý majitel Karel Čížek snaží udělat prosperující podnik. Jeho svérázným prodejním technikám přitom více či méně nečinně přihlíží dva zaměstnanci – mechanik Bóďa a asistentka Bublina v podání Jaroslava Plesla a Lucie Polišenské.

V dalších rolích se objeví Leoš Noha, Lenka Krobotová nebo Eva Nosálková, režie se ujal Jan Prušinovský. Po Marku Najbrtovi, Bohdanu Slámovi a Jaroslavu Fuitovi je tak režisér seriálů Okresní přebor, Čtvrtá hvězda nebo sociálního dramatu Kobry a užovky dalším z oceňovaných tvůrců, který je podepsán pod internetovým seriálem.

„Vzniku Autobazaru Monte Karlo předcházelo vyslechnutí řady těžko uvěřitelných historek vyprávěných samotnými zákazníky, přičemž nezřídka jsme jimi byli my sami. Nejbohatší zkušenosti má v tomto směru Petr Čtvrtníček, který už stihl vystřídat asi třicet aut, přičemž devětadvacet z nich byly ojetiny. Ta kódovaná hantýrka, triky a divadýlko se jen tak nevidí. Když se člověk dokáže povznést nad to, že je při nákupu zánovního vozu s největší pravděpodobností právě okrádán, náramně se u toho pobaví,“ říká šéfproducent internetové televize Stream.cz Lukáš Záhoř a zároveň potvrzuje, že právě Autobazar Monte Karlo nahradí v podzimním programovém schématu populární politickou satiru.

„Po třech sériích Kanceláře Blaník jsme se s tvůrčím týmem dohodli na podzimní pauze a pokračování čtvrté řady od začátku příštího roku. Současně jsme ale přijali další seriálovou výzvu a pustili se s částí scenáristického týmu do nového sitcomu. Ačkoli jde o naprosto odlišný žánr než je Blaník, doufáme ve spokojenost a pobavení diváků a zároveň nás těší kontinuální spolupráce s internetovou televizí Stream.cz,“ dodává producent Milan Kuchynka.