ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 21396 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Stormzyho deska vyjde v prosinci

0 jsk 21.11.2019

Britský raper Stormzy ohlásil vydání druhého alba. Deska Heavy Is The Head vyjde 13. prosince a bude na ní protagonistova společná skladba s Edem Sheeranem. Singl Vossi Bop, kterým Stormzy pomyslně rozepsal novou kapitolu, vyšel už koncem dubna. V rychlém sledu pak následovalo vydání písní Crown, Sounds Of The Skeng a Wiley Flow, detaily týkající se očekávaného alba však rapper nadále tajil.

Napětí jeho fanoušků narůstalo úměrně kvalitě jednotlivých nahrávek. Hvězda stylu grime se s Vossi Bop dočkala svého prvního singlového No.1, skladba v Anglii figuruje mezi deseti nejúspěšnějšími singly roku 2019.

Na vrchol hitparády se Stormzy dostal opakovaně také jako host ve skladbě Take Me Back To London. Jedna z nejvydařenějších nahrávek ze Sheeranovy desky No.6 Collaborations Project vévodila pět týdnů ostrovním singlům, zároveň se kolem ní rozhořela debata na sociálních sítích mezi reprezentanty undergroundové grime scény, kteří ve spolupráci viděli pokus Eda Sheerana parazitovat na popularitě žánru. Stormzy se zpěváka v diskuzi osobně zastal.

Tagy: ,