ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5046 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Sto zvířat, Robert Křesťan s Druhou trávou a další v Malostranské besedě

0 jsk 3.1.2017

Robert Křesťan a Druhá Tráva, Bratři Ebenové, Sto zvířat (na snímku), Vltava či Magnum Jazz Bigband jsou jedni z mála vybraných jmen, která zahájí hudební rok 2017 v pražské Malostranské besedě. Leden bude patřit i Divadlu Zaseto, Improlize či kabaretu Milana Markoviče.

„Po nabitém hudebním roku 2016 v Malostranské besedě nezahálíme a hned v lednu nabídneme návštěvníkům výjimečné muzikanty. Zveme například hned na tři dvojkoncerty v podání Roberta Křesťana a Druhé trávy, Bratrů Ebenů a Sto zvířat. První zmiňovaní zahrají 8. a 9. ledna, následovat budou Bratři Ebenové 16. a 17. ledna a po nich 18. a 19. ledna Sto zvířat,“ uvádí šéf produkce Malostranské besedy David Pešek Dvořák.

V lednu se v Malostranské besedě rovněž objeví kapela Magnum Jazz Bigband, která v Praze vystoupí po delší době v pátek 6. ledna. Z dalšího programu lze zmínit akusticko-progresivní skupinu Epydemye, na kterou se fanoušci mohou těšit 15. ledna, dále ve čtvrtek 26. ledna zahraje Vltava, v sobotu 28. ledna polští Voo Voo s českou předkapelou Jull Dajen.